google-site-verification=b65xO-zd5baC_bIHnIvDbyEl3j1GsGxnBXUzBLptZfc

Mana misija, mērķis, uzdevums, redzējums, devīze.

Misija - Palīdzēt Dvēselei atcerēties sevi!

Mērķis - Harmoniski parādīt Dvēseles ceļu ar pašas Dvēseles acīm.

Uzdevums - Dot iespēju Dvēselei harmoniski atcerēties iepriekšējās pieredzes un savu misiju šeit un tagad. Kā arī izprast un izjust Dvēseļu pasauli ar pašas Dvēseles acīm.

Redzējums - Dziedinošā un harmoniskā veidā palīdzēt saprast un izzināt Dvēseles pieredzes, veicinot šajā dzīvē veselīgi skatījumu uz dzīves situācijām, dzīvi, kā tādu, un pieņemt nāvi!

Devīze - Atceries iepriekšējās dzīves!

Labos cilvēkus uz dvēseļu pasauli paņem ātrāk! 

Ja gribi baudīt zemes dzīvi un piepildīt Visuma plānus, kas rakstīti Tev, atmet "labo cilvēku" sevī, saudzē sevi! 

Dzīvosi mierīgāk, skaistāk, ilgāk un vēl interesantāk, kā domāji!

Mēs rakstam pasaku par savu dzīvi kopā ar savu Radītāju dvēseļu pasaulē, lai pēc tam to izdzīvotu uz Zemes! 

Paldies, ka padalies un šajā pasakā esi kopā ar mani!

Autobiogrāfija

Mana dzīve šajā iemiesojumā rit jau piektajā gadu desmitā pēc šī Zemes laika skaitīšanas sistēmas.

Esmu brīva, dzīva sieviete -  vārdā Indra.

Brīva Dvēsele, kas atnākusi pildīt savu dzīves uzdevumu šajā iemiesojumā - tā ir medicīna un ārstniecība caur dabu, pirti, stihijām un visa, kas noderīgs ne tikai miesai, bet arī garam.

Šā brīža moto manai dzīvei! 

Es sāku procesu, kura laikā saņemu  daudz brīnumu, neskatoties uz manu subjektīvo vērtējumu, to visu pieņemu ar pateicību! 

Kāds noteikti vaicās, kā tas iespējams? Tas viss ir iespējams, jo esmu ieraudzījusi dzīvi arī no Dvēseles skatu punkta un zinu, ka viss, kas notiek ar mani, kā Cilvēku šeit un tagad, notiek aiz bezgalīgas mīlestības! 

Un tas izmaina manu dzīvi! 

Šeit un tagad! 

Esam! Radam! Dzīvojam! 

Ja es varu palīdzēt arī Tev atrast atbildes uz jautājumiem dažādās situācijās, kas saistītas ar veselību, finansēm, cilvēku attiecībām, bailēm, atkārtojošām situācijām, Dzimtas jautājumiem un vēl...

Esmu atvērta iespējām palīdzēt un līdzvērtīgai enerģijas apmaiņai finansiālā, "bārterī" un atsauksmes veidā.

Lai top! 

5 vienkārši veidi, kā iegūt atbildi uz sev interesējošo jautājumu

Katru sekundi cilvēka smadzenes veic no 10 līdz 15 darbībām, tas ir 1 000 000 000 000 triljons darbību sekundē. Mūsu smadzenes strādā pārsteidzoši ātri un skaidri, un nepārstāj strādāt pat tad, kad mēs guļam. Tomēr katram normālam cilvēkam, neraugoties uz augsto smadzeņu funkcionalitāti, ir jautājumi, uz kuriem viņš nevar patstāvīgi atrast atbildes. Tad viņam ir jāizmanto dažāda veida palīdzība. Diemžēl, izmantojot Google un Yandex, ne vienmēr ir iespējams saņemt atbildi uz sev interesējošo jautājumu. Enciklopēdijās par to, kā rīkoties kādā konkrētā situācijā, mēs arī ne vienmēr saņemam atbildi, un arī skolā tas netika mācīts. Kā rīkoties šādā situācijā? Es ierosinu vienkāršus paņēmienus - veidus, kuri palīdz iegūt atbildes uz jebkuru jautājumu. Mums pašiem ir visas atbildes Protams, jūs daudzkārt esat dzirdējuši frāzi: visas atbildes ir mūsos! Jā, jā. Visticamāk, dzirdējuši. Bet, kā iemācīties iegūt šīs svarīgās atbildes? Kā? Vai ir kādas metodes vai paņēmieni, ar kuru palīdzību mēs varam saņemt atbildes ne tikai no dvēseles atmiņas dziļumiem, bet arī no Visuma informācijas bankas? Esot dzīvojis zināmu dzīves periodu, reizēm saskaroties ar situācijām, kurās nepieciešams pieņemt lēmumus un nepieciešams rast atbildes uz jautājumiem, es laiku pa laikam esmu izmēģinājusi dažas brīnumainas metodes, no kurām patlaban dažas esmu atdzinusi par ļoti efektīvām. Dalos ar šīm metodēm, cerot, ka tās noteikti palīdzēs jums šajos meklējumos. Galvenais ir ticēt, ka viss strādā, un praktizēt. Tātad - visu pēc kārtas. 

1. Veids: interpretējiet frāzi 

Šis varbūt ir vieglākais veids, bet ne uz visiem simts procentiem. Šo metodi es izmantoju, kad biju parasts pusaudzis, pat nezinādams, ka ir tāda Universālā Visuma banka. Es izmantoju grāmatu, lai iegūtu atbildes uz saviem jautājumiem. Es izvēlējos grāmatu ar līdzībām, lai saņemtu atbildes. Jūs varat izmantot jebkuru grāmatu un pat visu bibliotēku, katru dienu izvēloties jaunu grāmatu. Veids: paņemiet grāmatu. Aizveriet acis. Klusi izsakiet savu jautājumu. Tāpat, aizverot acis, atveriet grāmatu lapā, kuru jūsu iekšējā balss jums pateiks, un novietojiet pirkstu uz jebkuras vietas lapā. Vai domās nosauciet lapu, rindkopu, rindu... Tad atveriet acis un lasiet, kas ir rakstīts jūsu izvēlētajā vietā. Atbilde ir gatava. Iespējams, ka uzreiz jūs nesapratīsiet, kā šajā tekstā teiktais ir saistīts ar jūsu jautājumu. Neaizmirstiet to. Visticamāk, jūs saņemsiet atbildes vēlāk pēkšņa garīga apgaismība, atklāsme vai arī no kāda cilvēka, ar kuru jūs sazināties. Vienā sesijā varat uzdot ne vairāk kā trīs jautājumus, parādot cieņu pret grāmatu. Tādā veidā jūs saņemsiet patiesas un skaidras atbildes. 

2. Veids: nodoms un ieteikumi no augšas 

Vispirms jums jāizlemj par terminu - kas ir nodoms. Mēs ar pārliecību domājam, ka tas notiek, tad atlaižam un aizmirstam. Negaidiet, kad piepildīsies. Vienkārši atlaidiet. Kad jums būs nepieciešams saņemt atbildi, tas notiks. Tagad sīkāk par šo veidu. Veids: koncentrējieties uz savu iekšējo pasauli, iegremdējieties sevī, pārvietojiet savu novērotāja fokusu, uzmanību uz sirds centru. Atbrīvojieties no daudzām nevajadzīgajām domām, kas ik sekundi ienāk jūsu galvā. Izveidojiet iekšējo klusumu. Garīgi uzdodiet savu jautājumu. Izrunājiet to skaidri un noteikti, un pēc tam manifestējiet nodomu, ka iespējami tuvākajā laikā jūs saņemsiet atbildi uz savu jautājumu. Ieelpojiet un izelpojiet, pasakiet sev paldies par uzticēšanos Visumam un atgriezieties savā ikdienas dzīvē. Prakses laikā nevajadzētu domāt par to kā jūs saņemsiet atbildi uz savu jautājumu. Uzticiet to Visumam. Atbilde var būt attēlu, sapņu, nejauši dzirdamu frāžu, situāciju veidā. Varbūt jūs vienkārši to zināsiet. Šajā metodē vissvarīgākais ir būt 100% pārliecinātam, ka Visums parūpēsies, lai jūsu nodoms ir izpildīts, un jūs noteikti saņemsiet atbildi uz savu jautājumu. Es joprojām nezinu kā tas notiek, bet tas ir kā “parasts” brīnums vai burvība. Protams, es zinu vienu. Cilvēki, kuriem ir ļoti ciešs kontakts ar smalko enerģiju pasauli, saņem ziņas no Visuma un pat pilnīgas atbildes uz viņu jautājumiem. 

3. Veids: glāze ūdens un parasts miegs 

Šī prakse ir diezgan vienkārša. Jums būs jādara virkne vienkāršu darbību noteiktā secībā, to pavadot ar dažām skaidri formulētām domām. Veids: pirms gulētiešanas piepildiet parasto glāzi ar tīru dzeramo ūdeni. Dzeriet pusi, aizverot acis. Domās, kamēr jūs dzersiet pusi glāzes ūdens lēnos malkos, izrunājiet savu jautājumu. Tad sakiet sev: “Tas ir viss, kas man jādara, lai rastu risinājumu problēmai, par kuru es domāju.” Jūtieties droši, ejiet gulēt. Pēc tam, nesarunājieties ne ar vienu un nemēģiniet galvā meklēt iespējamos jūsu jautājuma risinājumus. Ļaujiet Visumam rūpēties gan par atbildi, gan veidu, kādā to saņemsiet. Ūdens šajā gadījumā kalpos kā lielisks informācijas vadītājs. Kad jūs pamodīsieties no rīta, uzreiz izdzeriet pārējo ūdeni. Pateicieties sev un jūsu zemapziņai par uzticēšanos Visumam un atbildi, ko saņēmāt sapnī, vai, ja jūs neesat saņēmis atbildi, atkal domās sakiet sev, aizverot acis: „Tas ir viss, kas man jādara, lai atrastu problēmas risinājumu.” Atbildes var rasties sapnī. Atbilde var atnākt kādas nejaušas frāzes vai citā veidā. Ir svarīgi atcerēties, ka vienu un to pašu jautājumu var uzdot ne vairāk kā trīs reizes pēc kārtas. Tad vienkārši atlaidiet situāciju. Atbilde noteikti būs. Ne velti rīts gudrāks par vakaru. 

4. Veids: saikne ar augstāko Es vai Garīgajiem Skolotājiem 

Ja jūs bieži izmantojat meditāciju, es domāju, ka nebūs grūti ieiet meditācijas stāvoklī un saņemt atbildes uz jūsu jautājumiem. Jūsu garīgie palīgi vai jūsu augstākais Es var jums palīdzēt šajā ziņā, tas ir atkarīgs no tā, ar ko jūs visbiežāk sazināties. Galvenais - iemācīties iekšēji sazināties ar viņiem. Veids: izvēlieties mājīgu klusu vietu, kur neviens jūs netraucēs divdesmit, trīsdesmit minūtes. Ieņemiet ērtu pozu, atbrīvojaties no liekām domām un sajūtām, izjūtat, kā jūs atveraties, lai saņemtu atbildes uz jūsu jautājumiem. Domās lūdzat savu Augstāko Es vai Garīgos Palīgus, ar kuriem jūs visbiežāk sazināties, un skaidri un noteikti formulējiet savu jautājumu. Tad vienkārši vērojiet savu iekšējo telpu. Esiet vērīgi un uzmanīgi, atvērti visiem signāliem, ko jūs saņemsiet šajā stāvoklī - vai tie ir attēli, gaisma, sajūtas, vārdi vai domas, kas pie jums nāk. Galu galā arī Augstākā Es atbilde ir doma, nav skaidrs, kā tā uzradās jūsu galvā. Skatieties, kas notiek jūsu iekšienē. Izvēlieties no tā visa tieši to, ko kas jums ir vistuvāk. Ja saņemtais attēls jums nav saprotams, uzdodiet citu skaidrojošu jautājumu. Ja jūtat, ka esat jau saņēmis visu nepieciešamo informāciju, sakiet paldies jūsu neredzamajiem palīgiem, ieskaitot sevi, un atgriezieties stāvoklī šeit un tagad. Varbūt jūs pirmajā reizē nesaņemsiet atbildi uz savu jautājumu. Nepadodieties. Praktizējiet. Jebkurā gadījumā šāds personisks darbs ar sevi jums dos labumu. 

5. Reinkarnacionika 

Šo metodi var saukt par visefektīvāko. Dažos vārdos es paskaidrošu, kāpēc es nonācu pie šī secinājuma. Ja izmantojot 1. - 4. punktos noteiktos paņēmienus jūs varat saņemt atbildes uz vienkāršiem jautājumiem, tad Reinkarnacionika ļaus jums redzēt kopainu - visu attēlu par jums interesējošo tēmu. Izmantojot šo metodi, varat apskatīt situācijas sākuma mezglu, kurā meklējat atbildes. Jūs varat kļūt par ārēju novērotāju visam kas notiek un skatīties notikumus un pat sevi no malas. Turklāt šī metode ļauj jums redzēt alternatīvus scenārijus. Tas ir - jūs ne tikai varat saņemt atbildi uz savu jautājumu, bet arī redzēt vairākus veidus, kā attīstīt situāciju un izvēlēties sev piemērotāko, un pareizāko maršrutu. Reinkarnacionika ļauj mums apmeklēt telpu, kurā mūsu dvēsele ir starp inkarnācijām, un šajā vietā mēs varam iegūt atbildes uz visiem mūsu jautājumiem. Reiz, kad es biju šajā telpā, manas dvēseles telpā, es atradu vienu brīnišķīgu istabu. Tā bija bibliotēku telpa. Tajā bija bezgalīgi daudz grāmatu, un tajās bija atbildes uz jautājumiem. Visas šīs grāmatas bija piepildītas ar zināšanām. Piemēram, Universālajā Visuma atbilžu bibliotēkā es redzēju grāmatu ar nosaukumu “Lielais tēvijas karš”, es redzēju grāmatu “Mana tagadējā dzīve”, kurā tika stāstīts par manu pašreizējo dzīvi. Es redzēju arī grāmatu ar nosaukumu “Visas manas dzīves: pagātne un nākotne”. Tur bija aprakstīti visi mani iemiesojumi gan pirms šīs dzīves, gan pēc šīs dzīves. Un tad es sapratu, ka šajā telpā es varu atrast absolūti jebkuru grāmatu un apskatīt notikumus, kas jau bija notikuši vai kas varētu vēl notikt. Tas bija šokējoši! Šāds atradums! Es ļoti gribētu, lai ikviena persona, kas meklē atbildes uz saviem jautājumiem par savu pagātni un nākotni, varētu viegli iekļūt šajā burvīgajā telpā - Universālajā Visuma atbilžu bibliotēkā. Tad cilvēce būtu mazliet laimīgāka, jo mums ir iespēja apmeklēt vietu, kur Radītājs sniedz visas zināšanas par mūsu lielo Visumu... 

P.S. Raksts tulkots priekš Reinkarnacioniks Institūta Latvijas Filiāles Raksta oriģināls šeit: Raksts krievu valodā